Vodotesné púzdra

Objavte našu špeciálnu ponuku vodotesných púzdier pre tablety Apple iPad, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu voči vode, prachu a nárazom. Naše púzdra sú vyrobené z odolných materiálov a otestované tak, aby zabezpečili vysoký štandard ochrany pre váš tablet. Ideálne pre aktívny životný štýl, cestovanie alebo pracovné použitie v náročných podmienkach. Nakupujte teraz a užívajte si bezstarostné používanie vášho iPadu v akomkoĵvek počasí!

1 položiek celkom

Cena

118119
1118119

Značky

Zobrazených položiek: 1
x1
€99 bez DPH
€118,80 / ks
Kód: CATIPDPRO11BLK

Vodotesné púzdra pre tablety Apple iPad sú špeciálne navrhnuté ochranné kryty, ktoré zabraňujú vniknutiu vody do zariadenia. Tieto púzdra sú ideálne pre ľudí, ktorí používajú svoje iPady v blízkosti vody, napríklad na pláži, pri bazéne, počas dážďa alebo dokonca pri niektorých vodných športoch. Vodotesné púzdra poskytujú plnú funkcionalitu zariadenia, vrátane prístupu k dotykovému displeju, tlačidlám a portom, zatiaļ čo ho chránia pred vodou, prachom, pieskom a inými vonkajšími vplyvmi.

Tieto púzdra sú vyrobené z odolných materiálov, ako sú plast, silikón, gumy alebo polykarbonát, a často sú testované na odolnosť proti vode pri určitom tlaku a hĺbke. Pri výbere vodotesného púzdra je dôležité zvážiť úroveň ochrany, ktorú ponúka, ako aj to, ako príjemne sa používa v bežných situáciách.