Logitech Wireless Combo MK270 (920-004527)

Kód: 920-004523
Neohodnotené
Značka: Logitech
€43,56 / ks €36,30 bez DPH €43,56 / 1 ks
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

UK klávesnica !

Wireless Combo MK270

Bezdrôtová sada myši a klávesnice od overeného výrobcu logitech prináša ideálne riešenie pre kancelárie či domácnosti. Vďaka bezdrôtovej technológií zamedzuje neporiadku na pracovnom stole a zároveň ponúka štýlovejšiu alternatívu. Jej lesklé a matné čierne prevedenie je ideálne na všeobecné použitie, keďže nepôsobí príliš lacno ale ani príliš rušivo. Klávesnica vďaka nízkoprofilovým klávesám zabezpečí komfort pri písaní ale aj presnosť a dobrú odozvu.

Dlhá výdrž batérií

Oba zariadenia sú pripojené pomocou USB Dongle, ktorý funguje na frekvencii 2,4 GHz. Tá je tipycká práve pre tieto zariadenia. Ponúka dostatočné pokrytie vzdialenosti a slušnú responzivitu s minimálnou dobou omeškania. Vďaka integrovaným batériám bude myš slúžiť pri plnej prevádzke až 12 mesiacov, a klávesnica až 24 mesiacov.

Plnohodnotné rozloženie

Klávesnica má plnohodnotné rozloženie spolu s numerickou klávesnicou. Slovenská a Česká jazyková mutácia znakov klávesnice z nej robí univerzálny doplnok pracovnej zostavy. Vďaka multimediálnym klávesám umožní okamžitý prístup napríklad k e-mailovej schránke alebo na pracovnú plochu. To ocenia najmä skúsení používatelia.Medzerník klávesnice je dynamicky rozšírený v strednej časti, aby umožnil jeho rýchlejšie nájdenie a vo výsledku aj písanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: