iPad Mini 4

Objavte širokú škálu štýlových a odolných puzdier, obalov a krytov pre váš Apple iPad Mini 4. Každý produkt v našej ponuke je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu ochranu a zvýšil funkčnosť vášho zariadenia. Či už hľadáte elegantný kožený obal, praktický silikónový kryt, alebo robustné pancierové puzdro, náš eshop ponúka kvalitné riešenia pre každý štýl a potrebu. Nakupujte u nás a zabezpečte svoj iPad Mini 4 najlepšou ochranou na trhu!

4 položiek celkom

Cena

3759
13759

Značky

Zobrazených položiek: 4
MLD42ZM
€49 bez DPH
€58,80 / ks
Kód: MLD42ZM/A
Apple iPad mini 4 Silicone Case - Stone (MKLP2ZM/A)
€31 bez DPH
€37,20 / ks
Kód: MKM12ZM/A2
MKM12ZM1
€31 bez DPH
€37,20 / ks
Kód: MKM12ZM/A
MKM32ZM
€31 bez DPH
€37,20 / ks
Kód: MKM32ZM/A

Kryty, obaly a pouzdra pro tablety Apple iPad Mini 4 jsou rôzne druhy ochranných príslušenstiev navrhnutých špeciálne na ochranu a zvýšenie funkcionality iPadu Mini 4. Tieto produkty sú veľmi populárne, pretože poskytujú ochranu pred poškriabaním, pádmi a iným mechanickým poškodením, čo predlžuje životnosť zariadenia a udržuje jeho estetický vzhľad.

Kryty môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je silikón, koža, tvrdý plast alebo kombinácia týchto materiálov. Niektoré kryty sú tenké a ľahké, zatiaĺ čo iné môžu poskytnúť robustnejšiu ochranu s hrubšími vrstvami a posilnenými rohmi.

Obaly a pouzdra zvyčajne poskytujú komplexnejšiu ochranu, pretože pokrývajú väčšinu alebo všetky časti zariadenia. Môžu tiež obsahovať ďalšie funkcie, ako sú integrované stojany pre ľahšie sledovanie mediálnych obsahov, priestory na ukladanie kariet alebo dokonca klávesnice.

Pri výbere krytu, obalu alebo pouzdra je dôležité zvážiť váš štýl života a potreby. Ak často cestujete, môže byť dobrým riešením robustnejšie pouzdro. Ak zariadenie používate hlavne doma, môže postačiť tenší a ľahší kryt. Vždy je dôležité zvoliť príslušenstvo, ktoré zodpovedá špecifikám a rozmerom konkrétneho modelu tabletu, v tomto prípade iPad Mini 4, aby zabezpečilo optimálnu funkčnosť a ochranu.