Withings Pulse HR - Black

Kód: WAM03-BLK-ALL-INT
Neohodnotené
€106,80 / ks €89 bez DPH €106,80 / 1 ks
Dostupnosť na dotaz
Môžeme doručiť do:
6.8.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Withings Pulse HR, černáWithings Pulse HR, čierna

Nasaďte si na ruku fitness náramok Withings Pulse HR a majte svoju fyzickú kondíciu pod absolútnou kontrolou. Tento moderný prístroj vás prevedie tréningom, pozbiera o vašom snažení praktické dáta a všetko potom vyhodnotí v mobilnej aplikácii. Pretože je pritom tento náramok vybavený celým radom čiastkových režimov, môže vám poslúžiť pri takmer akomkoľvek športe. Či už skrátka pôjdete behať, plávať, alebo sa len tak prejsť, budete ho mať neustále pri ruke.

Vďaka pekne spracovanému dizajnu môžete tento fitness náramok bez problémov nosiť nielen na tréning, ale aj do spoločnosti. Jeho remienok je totiž vypracovaný v neutrálnej čiernej farbe a elegantný vzhľad ešte podčiarkuje moderný OLED displej.

Vydrží až 20 dní

Výhodou fitness náramku Withings Pulse HR je aj jeho špičková výdrž. Pri bežnom používaní vám totiž tento prístroj poslúži až 20 dní v kuse.

Odovzdá správy z vášho mobilu

Zásluhou bezdrôtovej technológie Bluetooth môžete tento fitness náramok spárovať so svojím smartfónom. Priamo na zápästie potom dostávate informácie o prichádzajúcich hovoroch, textových správach i napríklad notifikáciách sociálnych sietí. Zariadenie je kompatibilné s inteligentnými mobilami, ktoré sú vybavené operačným systémom Android (min. vo verzii 6) či iOS (min. vo verzii 10).

Choďte si zaplávať

Patríte medzi priaznivcov vody, bazénov a plávania? V tom prípade si fitness náramok Withings Pulse HR zamilujete ešte viac. Celé zariadenie je totiž vodotesné až do 50 metrov, takže ho môžete mať na zápästí aj pri plávaní.

Dáta o vašej dennej aktivite

Či už sa daný deň venujete intenzívnemu cvičeniu, alebo idete len do práce a z práce, tento náramok vám vždy poskytne presné dáta o vašom pohybe. Spočíta, koľko za deň prejdete krokov aj koľko spálite kalórií. A po spojení s mobilom navyše dokáže pracovať aj s informáciami, ktoré mu dodá GPS modul (vzdialenosť, tempo, nadmorská výška).

Pokojný spánok ako základ úspechu

Dobre sa vyspať, to je pre každý tréning nesmierne podstatné. Náramok Withings Pulse HR je preto vybavený špeciálnou funkciou monitoringu spánku, ktorá analyzuje vaše spánkové cykly a zaznamenáva nežiadúce nočné prebúdzanie.

Zabezpečí, aby ste sa nepreťažovali

Pod displejom fitness náramku Withings Pulse HR sa nachádza špeciálny senzor, ktorý vám priebežne meria srdcový tep. Vďaka tomu máte neustále prehľad o svojom fyzickom stave, takže sa môžete ľahšie rozhodnúť, či pokračovať v tréningu, alebo si dať chvíľku pauzu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: