Novinka Novinka
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 1
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 2
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 3
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 4
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 5
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 1/5Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 2/5Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 3/5Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 4/5Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black - 5/5

Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black


Žiadne hodnotenie. Kód: PLAY1EU1BLK Produktové číslo: 8717755771971
Výrobca: Sonos
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Dostupnosť na dotaz
143,00 € bez DPH
171,60 € s DPH , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do Listmania zoznamu. Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

4 výhody nákupu:

Doprava zdarma
> 50€
Záruka 2-5
rokov
Väčšina tovaru skladom
Sme 22 rokov na trhu
Sonos PLAY:1 Mini Home Speaker Black"Všetky produkty značky Sonos v ponuke eshopu www.apple4you.sk sú z oficiálnej distribúcie s plnou zárukou, podporou záručným a pozáručným servisom."

"Spoločnosť Nexus Technology spol. s r.o. je autorizovaným predajcom produktov Sonos."

Kde všade sa dá počúvať hudba?
Ak vynecháme návštevy koncertov, festivalov či MP3, ktoré sú práve po ruke, ideálne odpoveď môže znieť: V pohodlí domova. Práve tam sa hudba počúva najlepšie.
Ak je však k dispozícii naviac ešte bezdrôtový reproduktor Sonos PLAY: 1, potom všetky obľúbené skladby z dátových úložísk alebo z mnohých stoviek internetových rádií sú doslova na dosah ruky. Stačí pripojiť zariadenie do siete Sonos a ovládnuť jedno jediné tlačidlo ...
Kde sa rodí géniovia
Santa Barbara v Kalifornii sa môže pýšiť okrem iného tiež potencionálnym producentom veľmi kvalitné a luxusné elektroniky - spoločnosťou Sonos. Blízkosť Silicon Valley, ktoré môžeme považovať za stredobod technologických objavov, predurčuje túto značku k úspechu. Prečo by sa inak pomerne nenápadné reproduktory stali unikátnym kúskom so skvelým dizajnom, radom prospešných inovácií a bezkonkurenčným počúvaním?
Dostať sa za hranice všedných dní
Pre niekoho možno nadnesený výrok, pre iného nedostihnuteľný cieľ však v skutočnosti napovedá, že táto hranica skutočne existuje a dostať sa za ňu nie je nemožné. Jedinečný, krištáľový zvuk môže byť nielen zábavou, ale predovšetkým skvelým spoločníkom kdekoľvek. Prehrávať dokáže všetko, na čo používateľ má práve chuť - iTunes, Spotify, čokoľvek z úložiska pozýva odvážlivcov k akcii "užiť si to vo všetkej paráde".
Inovácia a premeny hýbu svetom
Čarovný reproduktor, ktorý vie plniť priania, nemusí byť práve veľký. Napriek tomu sa do jeho útrob vojde stredobasový aj výškový reproduktor, vrátane dvoch digitálnych zosilňovačov.
Uchváti flexibilným, kompaktným dizajnovým poňatím, pretože sa hodí všade, aj do menších priestorov spální či izbičiek. Napájaný zo siete a ovládaný za pomocou inteligentného telefónu iOS, Android alebo PC sa stane neprekonateľným spoločníkom s najväčšou možnou devízou kultúrne zábavy, ktorú si len možno dopriať.
Čím vyniká Sonos Play:1?
Sonos Play:1 nie je len buchnutím do vody, ale celistvým all-in-one prehrávačom bez potreby drôtového prepájania. Disponuje Multi-room ovládaním, bezdrôtovou technológiou SonosNet a bezchybnou kooperáciou s inými Sonos produktmi, s ktorými tvoria neúnavný, bezprecedentný tým k dokonalej súhre.
Počúvať hudbu je potom skutočná lahôdka!
V povrchovej úprave Black alebo White láka pozornosť mnohých užívateľov, ktorí sa neuspokoja s priemerom a hľadajú niečo viac.
Reproduktor je 119,7 mm široký, 161,5 mm vysoký a 119, 7 mm hlboký, teda jeho nároky na priestor sú naskrz minimálne. Jeho hmotnosť 1 650 g napovedá, že ho možno hladko premiestňovať z miest na miesto, o viaczónové inštalácii potom nie je pochýb.
Jednoducho ovládateľný systém priestroja Sonos Play:1
Hudobná produkcia toho najvernejšieho podanie kdekoľvek a kedykoľvek, s jednoduchým ovládaním a radom ďalších výhod určite zaujme širokú verejnosť.
Dokonale vyvážený akustický prúd vďaka funkcii ladenia Sonos Trueplay, streamovanie podľa ľubovôle z jedného telefónu, tabletu alebo počítača, všetko v prítomnosti domácej Wi-Fi siete, možnosť jednoduchej aplikácie, nastavenia a rozšírenie - to nie je žiadna sci-fi či utópia, ale možno realita s radom alternatív, ktorý uspokojí celé spektrum zákazníkov s najrôznejšími požiadavkami a želaniami.
Voľba hudobného systému Sonos, fungujúceho na základe bezdrôtovej siete SonosNet je kľúčom k pohodlnému, spokojnému a modernému ozvučenie domáceho priestoru, ktorý je skutočne na úrovni. Sonos patrí k takým ostrieľaným matadorom, ktorý nič neponecháva náhode, ale vychádza z prieskumu trhu, dopytu a precízna práca, čo má zmysel. Neveríte ak, zatvorte oči a presvedčte sa na vlastné uši.
Sonos Play:1 - dôležité vlastnosti:
Dva digitálne zosilňovače triedy D - každý pre jeden reproduktor
Jeden stredobasu reproduktor (9 cm) a jeden výškový reproduktor
Stereo spárovanie: Možno zapojiť dva PLAY: 1 v jednej miestnosti - každý pre jeden kanál
Audio formáty: Systém podporuje komprimované MP3, iTunes Plus, WMA, AAC (MPEG4), AAC +, Ogg Vorbis,
Audible (formát 4), Apple Lossless (bezstratový), Flac (bezstratový), WAV, AIFF.
Podporované hudobné služby: Sonos hladko funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO !, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM ™ Internet Radio, Slacker® Radio , Songl, Songz, Spotify®, Stitcher SmartRadio ™, TuneIn, Wolfgang 's Vault®, Wimpy a sťahuje z akejkoľvek služby poskytujúce hudbu, ktorá nie je chránená DRM.
Podporované playlisty: iTunes®, Rhapsody, WinAmp®, Windows Media Player® a MusicMatch ™ (.m3u, .pls, .wpl)
Bezdrôtové pripojenie: SonosNet - bezpečná peer-to-peer sieť využívajúca AES šifrovanie
Ethernetový port umožňuje pripojiť jednotku k domácej sieti, alebo pripojiť ľubovoľné ďalšie zariadenia do internetu cez sieť SonosNet

Technické parametre:
Skladovacia teplota: -20 ° C až 70 ° C
Prevádzková teplota: 0 ° C až 40 ° C
Zdroj napájania: AC 120 / 240V, 50-60Hz
Hmotnosť: 2,6 kg
Rozmery: 172 x 120 x 120 mm
Kontrolky: Indikácia zapnutia, indikácia mute (stíšenie)
Ovládač tlačidlá: Hlasitosť, play / pause (pri dvojitom stlačení preskočí na ďalšiu skladbu)
Software Sonos podporuje tieto jazyky: angličtina, brazílska portugalčina, dánčina, francúzština, holandčina, taliančina, nórčina, nemčina, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
 
CHCETE VEDIEŤ O NOVINKÁCH A AKCIÁCH AKO PRVÝ?
Tak neváhajte a prihláste sa k odberu noviniek